ΠΑΣ Λαμία

K-17: Ήττα στο ντεμπούτο Κουκούλη στον πάγκο

Lamiara

Την 3η της ήττα σε ισάριθμα παιχνίδια γνώρισε η Κ-17 της Λαμίας στο ντεμπούτο του Σπύρου Κουκούλη στον κυανόλευκο πάγκο.

Οι μικροί της Λαμίας φιλοξενήθηκαν από την αντίστοιχη ομάδα της ΑΕΛ στο γήπεδο της Αγυιάς και βρέθηκαν πίσω στο σκορ με 2-0 από το πρώτο ημίχρονο.

Η εικόνα του παιχνιδιού δεν άλλαξε στην επανάληψη με τους κυανόλευκους να ψάχνουν το γκολ, χωρίς όμως να το βρουν.

Κ17 ΑΕΛ: Αντωνόπουλος, Ζέρβας, Λυγούρας, Μπαργιώτας, Στάμος, Τσιούπρος, Υδραίου, Νινίκας, Κούκος, Κυρίτσης, Γκουντάρας.

ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ: Καραγιάννης, Γιαννέλης, Αλαμάνης, Δερματάς, Κωστάκης, Δραχτίδης, Κοντονίκος, Μαργαρίτης, Πεπόνας, Κουρκουλιώτης, Αποστόλου.

Νέα από Ελλάδα

Μπουλούλης: ( Στόχος μας ήταν η νίκη αλλά χρειαζόμασταν τουλάχιστον τον πόντο)

Ο Κώστας Μπουλούλης τόνισε στην κάμερα του Novasports ότι σύντομα η Λαμία θα πάρει την πρώτη νίκη της σεζόν.

«Στόχος μας ήταν η νίκη αλλά χρειαζόμασταν τουλάχιστον τον πόντο. Αξίζαμε να σκοράραμε στο πρώτο μέρος, ήμασταν βελτιωμένοι αμυντικά και θα προσπαθήσουμε να έχουμε το εύκολο γκολ στη συνέχεια. Είναι θέμα χρόνου να έρθει η νίκη», είπε μετά το ματς με τον Παναιτωλικό.