Νέα

Μόνο διάρκειας στο ΠΑΣ Λαμία – Ολυμπιακός

Published

on

Η ΠΑΕ Λαμία ενημερώνει τους φιλάθλους της ότι δικαίωμα εισόδου στους εντός έδρας αγώνες της ομάδας για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022 θα έχουν ΜΟΝΟ οι κάτοχοι εισιτηρίου διαρκείας καθώς δεν θα εκδίδονται μεμονωμένα εισιτήρια.

Εισιτήρια διαρκείας για τους εντός έδρας αγώνες του Λαμίας για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022 θα διατίθενται για λίγες ακόμη μέρες από τα γραφεία της ομάδας (Πλατεία Ελευθερίας 3, 1ος όροφος) Δευτέρα με Παρασκευή από τις 10:00 μέχρι τις 17:00 και ηλεκτρονικά μέσω της viva,gr στον παρακάτω σύνδεσμο:

Νέα

Μαρτίνς: «Δύσκολη νίκη με έναν αντίπαλο που είναι καλά προσανατολισμένος»

Αναλυτικά όσα είπε ο Πέδρο Μαρτίνς στην Cosmote ΤV:

«Πραγματικά μία δύσκολη νίκη. Ήταν ένα δύσκολο ματς με έναν αντίπαλο που είναι καλά προσανατολισμένος. Αυτό που μας δυσκολεύει εδώ είναι οι μικρές διαστάσεις του γηπέδου και πρέπει να πιέζεις συνέχεια και να έχεις επιμονή και υπομονή. Αυτό κάναμε και εμείς και καταφέραμε να κερδίσουμε.

Σήμερα ήμασταν αποτελεσματικοί γιατί δεν κάναμε ούτε το 1/3 των ευκαιριών που είχαμε με τον Ατρόμητο, αλλά βάλαμε δύο γκολ. Σήμερα τα νούμερα της αποτελεσματικότητας ήταν πολύ καλύτερα.»